Podsumowanie sezonu sportowego 2021

Kolejny rok za nami…

Rok niełatwy . Jednak pomimo tego udało nam się zrealizować prawie wszystkie założenia z naszego kalendarza sportowego.  Zawody zagraniczne – Praga, gdzie miał się odbyć turniej Open w bowlingu sportowym zostały odwołane z powodu pandemii. ME w kręglarstwie klasycznym odbyły się w Chorwacji. Polska ekipa nie uczestniczyła w nich z przyczyn organizacyjnych. Mamy nadzieję, że przyszły sezon sportowy będzie lepszy, przede wszystkim bez Covida.

W tym roku odeszło z naszego grona wielu zawodników i osób działających na rzecz naszego środowiska.  Często rozpoczynaliśmy zawody minutą ciszy by choć tą chwilą razem uczcić ich pamięć.  Oby w nadchodzącym roku nie było takich minut.

Dużo się działo w rywalizacji sportowej.  Były niespodzianki wynikowe….co tylko może utwierdzić że sport jest nieprzewidywalny. Cieszę się, że rywalizacja sportowa sprawia Wam zawodnikom tyle radości i satysfakcji. Często pokonujecie wiele barier, przeciwności ale Wasza pogoda ducha dodaje  sił do dalszych działań, również niezadowolenie, krytyka  jest mobilizująca. Cieszmy się tym co mamy , cieszmy się dniem dzisiejszym ,   cieszmy się zdrowiem. Niech współzawodnictwo sportowe odbywa się w atmosferze wzajemnego szacunku oraz tolerancji.  Życzę tego Wam wszystkim.
Monice i Adrianowi  dziękuję za pracę i czas poświęcony przy wszystkich przedsięwzięciach sportowych, Jackowi za ogarnianie spraw związanych z licencjami . Jednak największe podziękowania i słowa uznania należą się zawodnikom oraz asystentom za udział w tegorocznych zawodach sportowych oraz zgrupowaniach kadry.
Ze sportowym pozdrowieniem
Joanna Staliś

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *