Podsumowanie roku 2022

Wydaje się, że rok 2022 minął jak jeden dzień…
Był obfity w wydarzenia sportowe – dużo zawodów, zgrupowań, konsultacji kadry zarówno w kręglach klasycznych jak i w bowlingu. Wszystkie zadania zrealizowane zostały na 100%. Pełna frekwencja na zawodach zarówno cieszy, jak i świadczy o dużej popularności dyscyplin kręglarskich. Często zgłoszenia przekraczały ilość dostępnych miejsc, jednak zawsze udawało się wszystko pogodzić. Wystarczyło tylko trochę wyrozumiałości i cierpliwości.
Sezon 2022 uważam za bardzo udany dla reprezentacji w kręglach klasycznych. Zdobyte medale na ME były wielkim sukcesem naszych zawodników i jeszcze raz bardzo im gratuluję. Dla takich chwil warto poświęcać swój czas na pracę i treningi. Jestem dumna ze wszystkich zawodników uczestniczących w ME w Serbii, bo każdy z nich na swój sposób dołożył cegiełkę do „worka „medali .Do tych sukcesów bardzo przyczyniła się trener kadry Bożena Polak, której serdecznie dziękuję za ogrom włożonej pracy . Mam nadzieję, że w przyszłym roku również nasi bowlingowcy będą mogli wykazać się grą na arenie międzynarodowej.
Szczególne podziękowania kieruję do asystentów i przewodników. Bez Was wiele osób nie mogłoby uczestniczyć w zawodach i konsultacjach. Wasza bezinteresowna praca zasługuje na wielki szacunek i uznanie.
Ogromnym szacunkiem członków kadry oraz zawodników cieszy się trener bowlingu Maciek Kwiatkowski. Zawsze służy bezinteresowną pomocą, za co w Jego stronę również kieruję podziękowania.
Trzeba docenić wszystkich naszych sportowców oraz trenerów. Nie mogę też pominąć pracy osób z Zarządu, bez których byłoby ciężko. Mogłabym tak wymieniać i dziękować bez końca.
W zakończonym już sezonie sportowym niestety pożegnaliśmy kilku zawodników, którzy odeszli grać na odległych kręgielniach. Będzie nam ich brakowało, ale zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Za kilka dni wejdziemy w kolejny Nowy Rok – rok 2023. Mam nadzieję, że będzie to dobry rok, który przyniesie wiele sukcesów sportowych, czego życzę wszystkim zawodnikom. Życzę też przezwyciężania swoich słabości i dążenia do celów, dużo zdrowia, pogody ducha oraz życzliwości.

Do Siego Roku!
Joanna Staliś

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *